Úvod Mail Sitemap
hpshls
logo_grafika_a_tvorba_internetovy_obchod_eshop.pngLogo2

Dobře fungující internetový obchod (e-shop) je základ dobrého úspěchu na internetu

 

Dobrý e-shop je základ úspěšného podnikání

 

Chcete začít úspěšně podnikat na internetu? Chcete mít kvalitní e-shop s dobrou administrací na míru? Chcete obchod,který bude dosahovat předních pozic v internetových vyhledávačích na klíčová slova? Vytvoříme Vám e-shopa zajistíme jeho plynulý provoz i dohled a monitoring návštěvníků. Věřte tomu nebo ne,ale kvalitní internetový marketing Vám může zajistit obraty,o kterých se Vám ani nesnilo.

 

4x e-shop od Světa firem. V čem jsme lepší?

 

1. Rychlost zobrazovaných stránek– zákazníci jsou nedočkaví a netrpěliví,jakmile nedostanou to,co chtějí,jdou pryč a už se nikdy nevrátí. Proto klademe velký důraz na rychlost zobrazování stránek. Tomu přizpůsobujeme grafiku e-shopu.

2. Použitelnost e-shopu– Váš e-shop musí být použitelnýpro všechny. Návštěvníci mají různé programové vybavení,používají odlišné prohlížeče. Tohohle všeho jsme si vědomi a uzpůsobíme Váš e-shop každému. Klademe důraz na intuitivní ovládání a snadné procházení.

3. Snadná administrace– to však neznamená,že by nesplňovala i ty nejnáročnější požadavky. Nabízíme Vám luxus. Administrace našich e-shopů je jednoduchá,ale přitom uspokojí všechny klienty.

4. Bezpečnost pro všechny– nejen administrace ale i zákazníci jsou chráněni heslem. Administrace umožňuje nastavit několik úrovní uživatelských účtů. Veškerá hesla jsou šifrována,takže nikdo z administrace nemůže rozluštit zákazníkovo heslo. Pokud zákazník heslo ztratí,může mu administrátor vygenerovat nové.

 

Zaručíme Vám všechny tyto vlastnosti. Přesvědčte se sami!

 

Z naší tvorby webových stránek vybíráme:

BAU-HOLD a.s.


Datum realizace: leden 2010
Klient: BAU-HOLD a.s.
URL klienta:
http://www.bauhold.cz
O klientovi BAU-HOLD a.s.
Pro našeho klienta - BAU-HOLD a.s. - jsme vytvořili webové stránky, které jsou postaveny na redakčním/realitním systému vytvořeném přesně na míru. Redakční systém díky své administraci zajišťuje pohodlnou a kompletní správu obsahu stránek (texty, foto, správa nemovitostí, aktuality a další...).  
Chtěli byste mít taky takové nebo třeba úplně jiné webové stránky?? ... kontaktujte nás a všechno ostatní už nechte na nás.
...
tvorba webu
© 2010 Svět Firem.cz - Tvorba webových stránek
CS EN