Úvod Mail Sitemap
hpshls
logo_grafika_a_tvorba_letaky_plakaty_brozury_katalogy.pngLogo2

Poutavé tiskoviny pro veřejnost = úspěch u nových zákazníků

 

Dejte o sobě vědět všem

Největší chyba,která může celý efekt zmařit

 

Chcete pro sebe,Vaší firmu nebo živnost nějaký leták nebo plakát,který by dokázal na sebe přilákat dostatečnou pozornost a v nejlepším případě i svého čtenáře přiměl k tomu,aby si otevřel internet a podíval se na Vaše webové stránky a v nejlepším případě u Vás rovnou i nakoupil nebo se alespoň zastavil a prohlédl si Váš sortiment zboží nebo nabídku Vašich služeb??? Tohle je přeci snem každého podnikatele,zázračný leták,který tuto náročnou a složitou práci zvládne pokud možno co nejlepším způsobem.

 

Pozor ale na chyby,kterých se lze dopustit velice snadno a na výsledný očekávaný efekt tak ani nemusí dojít!

 

V dnešní době nepřeberného množství tištěné reklamy,která nás každý den zahlcuje v poštovních schránkách,reklamních stojanech v každém nákupním centru a celkově všude,kam se jen podíváme,je důležité dokázat zaujmout. Je prokázáno,že každý z nás projíždí právě tuto tištěnou "poštu" zůstaneme-li u poštovních schránek velice rychle a pokud nás na první pohled čímkoliv reklamní leták nezaujme,okamžitě se na něj přestáváme soustředit a svojí pozornost už věnujeme dalším tiskovinám,které se na nás vysypaly z poštovní schránky spolu s tímto námi "neosloveným" letákem. A právě tady může dojít zároveň i ke druhému zklamání z pohledu podnikatele jehož leták přistál v naší schránce a to právě v ten moment,když jsme listovali mezi letáky a leták,který měl zaujmout a nezaujal a to třeba i v případě,že jehož obsahem bylo zboží nebo služby,které právě sháníme a jen díky špatnému grafickému zpracování letáku jsme zároveň ani neprodali svou službu nebo zboží,dochází i ke druhému největšímu zklamání.

 

Ideální podoba letáku,plakátu nebo jiné reklamní tiskoviny vypadá ...

 

Právě na tohle je důležité myslet už od samého začátku,kdy se tvorba úspěšné grafické podoby začíná přetvářet z nápadu do reality. Právě na tyto aspekty vždy pamatujeme a z nich především vycházíme,abychom se těmto situacím do budoucna vyvarovali. Jsme si totiž vědomi toho,že dobře zpracovaný leták,plakát nebo jinak vytvořená tiskovina sloužící za propagačními účely,je kolikrát lepší a levnější jak obchodní zástupce,který do podniku přináší další náklady spojené s jeho fungováním (paušál za telefon,doprava,své osobní ohodnocení....) a to vše lze ušetřit jedním úspěšným grafickým zpracováním Vašeho budoucího reklamního letáku,plakátu,firemního katalogu nebo prospektu.

 

Není složité se dlouho přesvědčovat,stačí otevřít pouze poštovní schránku a .....

 

Z naší tvorby webových stránek vybíráme:

Hotel Ontario


Datum realizace: březen 2009
Klient: Hotel Ontario
URL klienta:
http://www.hotelontario.cz
O klientovi Hotel Ontario
Zcela nový Hotel Ontario Garni*** se nachází v lázeňském centru Karlových Varů v klidném a tichém prostředí přímo nad slavnou Mlýnskou kolonádou jen několik kroků od léčivých pramenů.   Pro našeho klienta jsme vytvořili webové stránky, které jsou postaveny na redakčním systému vytvořeném přesně na míru. Redakční systém díky své administraci zajišťuje pohodlnou a kompletní správu obsahu stránek ve 3 jazycích. Důraz byl kladen především na grafické zpracování webových stránek.  
Chtěli byste mít taky takové nebo třeba úplně jiné webové stránky?? ... kontaktujte nás a všechno ostatní už nechte na nás.
...
tvorba webu
© 2010 Svět Firem.cz - Tvorba webových stránek
CS EN