Úvod Mail Sitemap
hpshls
logo_grafika_a_tvorba_loga_vizitky_hlavickove_papiry.pngLogo2

Grafika a vytváření firemní kultury (loga, vizitky, hlavičkový papír), kterou nemůžete zanedbat

 

Chcete dobře vypadající logo?

 

Má Vaše společnost firemní logo? A jste s ním spokojeni? Nebo ho ještě nemáte a hledáte někoho, kdo má dost nápadů, aby Vám vymyslel unikátní a atraktivní logo? Pak jste právě na správném místě. Náš tým má spoustu nápadů jak naplnit Vaše přání a požadavky. Vytvoříme Vám logo, které Vám padne do oka, a brzy si jej budete pamatovat.

 

Proč mít logo společnosti?

 

Logo je počátkem firemní kultury,která se postupně ukládá do paměti všech zákazníků. Z tohoto důvodu klademe důraz na pečlivý výběr firemních barev a použitých prvků tak,aby vedly k dobrému zapamatování. Pokud si objednáte výrobu loga u nás,obdržíte na výběr několik variant. Poté už záleží jen zcela na Vás,které si vyberete. A tímto naše práce nekončí. Když si vyberete variantu,která se Vám bude nejvíce líbit,čekají nás ještě další úpravy. Podle Vašich připomínek dovedeme logo ke konečné verzi,kdy s ním budete naprosto spokojeni.

 

Firemní logo je zaměstnanec,který pracuje zadarmo

 

Našim cílem je spokojený zákazník,a proto s naší prací nepřestaneme,dokud nebudete mít opravdu to,pro co jste si k nám přišli. Dovedeme Vaše představy o firemním logu ke skutečnosti. Oživíme je a necháme,aby Vás důstojně prezentovaly a získávaly Vám nové a nové zákazníky.

 

Máte nějaké otázky? Chtěli byste se o něčem poradit,něco prodiskutovat? Kontaktujte nás!


Vizitka musí upoutat na první pohled

 

Máte už své vizitky? A máte všechny vizitky ve firmě sladěny do jednoho designu? Nebo si každý Váš pracovník dělá svoje? A líbí se Vám barvy a grafika,které právě používáte? Jestli nejste spokojeni s vizitkami,které právě máte,rádi Vám pomůžeme. Nemusíte si ani lámat hlavu nad grafikou,stačí,když nám řeknete,jaké jsou Vaše firemní barvy,a my vše ostatní obstaráme sami.

 

Co je to vlastně vizitka a k čemu slouží?

 

Vizitky jsou v dnešní době nezbytným článkem každého podnikajícího subjektu. Chápeme je jako první impuls,který probíhá při osobním styku s potencionálním zákazníkem či budoucím obchodním partnerem. Vizitka by měla být výstižná,informativní a hlavně reprezentativní natolik,aby dokázala upoutat na první pohled svým designem. Objednáte-li si výrobu vizitek od nás,obdržíte na výběr několik variant,ze kterých si vybere tu,která se Vám bude nejvíce líbit a která bude dále procházet finálními úpravami až do konečné podoby.

 

Obchod neprobíhá na první schůzce,zanechte vizitku!

 

Kromě samotné realizace vizitek poskytujeme také kompletní servisspojený se zajištěním tisku (jednostranný i oboustranný tisk v neomezeném množství) a dopravy až k Vám domů. Málokdy se stane,že byste ihned na první schůzce uzavřeli obchod. Lidé jsou nedůvěřiví a hned tak se přesvědčit nedají. Proto je kvalitní a reprezentativní vizitka nutnou součástí každého obchodníka. A nejen obchodníka. Uzavírejte i Vy obchody. Opravdu dobré vizitky Vám v tom pomohou.

 

Máte nějaké dotazy? Chtěli byste o našich službách vědět více? Kontaktujte nás!

 

Z naší tvorby webových stránek vybíráme:

Úsměv prosím


Datum realizace: září 2008
Klient: Petra Bystrianská
URL klienta:
http://www.usmevprosim.cz
O klientovi Petra Bystrianská
Vážení zákazníci, vítám Vás na svých webových stránkách, kde bych se Vám ráda na pár řádcích představila.Jmenuji se Petra Bystrianská a od roku 1997 se věnuji fotografii. Mojí největší vášní je portrétní a dětská fotografie. Několik let jsem pracovala u Leica Gallery Prague s.r.o., kde jsem měla tu čest účastnit se mnoha fotografických workshopů pod vedením slavných českých fotografů jakými jsou Tono Stano, Roman Sejkot, Adolf Zika, Rudolf Jung aj.   Pro naší klientku jsme vytvořili webové stránky, které jsou postaveny na redakčním systému vytvořeném přesně na míru a který umožňuje její majitelce kompletní správu včetně dohledu nad svými stránkami bez nutnosti našeho zásahu. Důraz byl kladen především na grafickou vyjímečnost a zakomponování flash fotogalerie, výsledek zhodnoťte sami.  
Chtěli byste mít taky takové nebo třeba úplně jiné webové stránky?? ... kontaktujte nás a všechno ostatní už nechte na nás.
...
tvorba webu
© 2010 Svět Firem.cz - Tvorba webových stránek
CS EN