Úvod Mail Sitemap
hpshls
logo_grafika_a_tvorba_polepy_oken_vyloh_automobilu.pngLogo2

Polepit okna,výlohy,automobily jak osobní,tak nákladní a další plochy není pro Svět Firem žádný problém

 

Neschovávejte se a radši se ukažte za každou cenu svým zákazníkům na každém rohu!

 

Dobře graficky zpracovaná a cílená reklama na oknech nebo výloze Vaší prodejny dokáže upoutat pozornost každého pozorovatele stejně tak dobře,jako nápaditá reklama vylepená na Vašich firemních osobních či nákladních automobilech z vozového parku Vaší firmy. Pak právě i tímto se zabývá Svět Firem,protože i tato forma reklamy je důležitá a nelze na ní jednoduše zapomínat nebo jí jinak přehlížet.

 

Proč mít reklamu na svém obchodě,či firemním autě?

 

Tato forma reklamy slaví v poslední době velký úspěch,protože především díky skutečnosti,že provoz na našich silnicích se stále zvyšuje se zároveň i zvyšuje příležitost možné sledovanosti např. dobře polepených firemních vozů,na které lze umístit jak výstižný prvek Vaší činnosti,tak i kontaktní informace. Opět se tato forma reklamy postupně dostává do podvědomí Vašim současným ale především i novým budoucím zákazníkům. Klademe velký důraz na pečlivé rozvržení obsahu a použitých prvků tak,aby vedly k dobrému a především rychlému zapamatování.

 

Pokud si objednáte výrobu polepu oken nebo výlohy,automobilu osobního nebo nákladního popřípadě polepu i jiných ploch od nás,obdržíte na výběr několik variant. Poté už záleží jen zcela na Vás,které si vyberete. A tímto naše práce nekončí. Když si vyberete variantu,která se Vám bude nejvíce líbit,čekají nás ještě další úpravy. Podle Vašich připomínek dovedeme grafický návrh polepů ke konečné verzi,kdy s ním budete naprosto spokojeni.

 

Proměňte své představy ve skutečnost,pomůžeme Vám s tím.

 

Našim cílem je spokojený zákazník,a proto s naší prací nepřestaneme,dokud nebudete mít opravdu to,pro co jste si k nám přišli. Dovedeme Vaše představy ke skutečnosti. Oživíme je a necháme,aby Vás důstojně prezentovaly a získávaly Vám nové a nové zákazníky.

 

Máte nějaké otázky? Chtěli byste se o něčem poradit,něco prodiskutovat? Kontaktujte nás!

 

Z naší tvorby webových stránek vybíráme:

 

 

Nezůstávejte pozadu za svou konkurencí a získejte nové zákazníky pomocí dobře cílené indoorové nebo outdoorové reklamy!

 

Máte již svou firemní reklamní tabuliv místě svého podnikání nebo jinak umístěnou za účelem své reklamy a některé údaje jsou již neaktuální nebo naopak některé nové informace Vám přibyly a měly by být právě také na Vaší reklamní tabuli?? Nebo již podobnou reklamní tabuli vlastníte,ale již nejste spokojeni s jejím grafický nebo tvarovým vzhledem a přemýšlýte o jejím předělání?? Popřípadě ještě žádnou podobnou reklamní tabuli nevlastníte a přemýšlíte o jejím zhotovení a ještě jste se k tomu nedostali?? Pak právě i tímto se zabývá Svět Firem,

Capitol Reality


Datum realizace: listopad 2009
Klient: Capitol Reality
URL klienta:
http://www.capitol-reality.cz
O klientovi Capitol Reality
Pro našeho klienta - realitní kancelář - jsme vytvořili webové stránky, které jsou postaveny na redakčním/realitním systému vytvořeném přesně na míru. Redakční systém díky své administraci zajišťuje pohodlnou a kompletní správu obsahu stránek (texty, foto, správa nemovitostí, aktuality a další...) ve 4 jazycích.  
Chtěli byste mít taky takové nebo třeba úplně jiné webové stránky?? ... kontaktujte nás a všechno ostatní už nechte na nás.
...
tvorba webu
© 2010 Svět Firem.cz - Tvorba webových stránek
CS EN