Úvod Mail Sitemap
hpshls
logo_grafika_a_tvorba_webove_stranky.pngLogo2

Grafika a tvorba úspěšných webových stránek je naší předností

 

Webové stránky jsou Vaším zrcadlem

 

Chcete kvalitní firemní prezentaci? Chcete,aby se k Vám návštěvníci rádi vraceli a nakupovali u Vás? Pak potřebujete opravdu dobré webové stránky či e-shop. Web je odrazem Vaší společnosti. Uveďte se v tom nejlepším světle. Pokud chcete být vidět a vyniknout ve svém oboru,potřebujete neobvyklou prezentaci. Potřebujete něco,co vytrhne návštěvníky z všeobecné šedi. Investice do kvalitních webových stránek se opravdu vyplatí.

 

Co Vám zaručíme? Na čem je web od nás založen?

 

- Nejmodernější technologie- abychom dosáhli co nejvyšší kvality webových stránek,používáme jen to nejlepší

- Vhodný design stránek– nepoužíváme žádné šablony,každé zakázce věnujeme plné úsilí a nové nápady

- Aktivní přístup– nevadí nám úpravy během tvorby ani po ní,naším cílem je vytvořit webové stránky k Vaší plné spokojenosti

 

Na co klademe u webových stránek důraz?

 

- grafické provedení stránek- navrhneme moderní design webové stránky

- technické provedení stránek(rychlé načítání,správné vykreslování) – dáváme pozor na optimalizaci obrázků,protože ne každý má rychlý internet a obrázky s velkou velikostí zpomalují celé načítání stránek

- vhodné prvky pro www stránky(snadný a rychlý pohyb po webu) - důležitou součástí kvalitních webových stránek je rozložení grafických prvků stránky a celková přehledná orientace

 

Všechny tyto a mnohé další zásady při tvorbě webů dodržujeme a snažíme se udělat stránky tak,aby se zde uživatelé cítili co nejpříjemněji. Přesvědčte se sami!


Redakční systémy "na klíč"

 

Abyste zajistili svým internetovým projektům nutnou aktuálnost obsahu,nestačí Vám jen redakční systém. Potřebujete kvalitní redakční systém. Možná si říkáte,proč byste měli platit za něco,co si můžete stáhnout zadarmo. Ale jednoduchost,intuitivnost a přehlednostsi jen tak nestáhnete. A tu Vám naše redakční systémy zaručí. Vyhněte se nervům s novým a neznámým systémem. Všechno Vás naučíme,vše Vám vysvětlíme.

 

Co je to vlastně redakční systém?

 

Chcete si sami měnit a aktualizovat informace na svých internetových stránkáchči e-shopech? Máte z toho strach,protože neoplýváte znalostmi web designérů ani web programátorů?Ničeho se nebojte! Redakční systém Vám zajist íeditaci a následnou publikaci vlastního obsahu stránek,aniž byste museli mít nějaké odborné znalosti. Nemusíte už dále oslovovat dodavatelskou firmu,která Vám web vytvořila. Hlavním přínosem redakčního systému je přímý a rychlý přístupk obsahu firemní webové prezentace.

 

Základní vlastnosti redakčního systému

 

Editace obsahu v redakčním systému se svým komfortem blíží editaci dokumentů pomocí klasických editorů například MS Word. Umožňuje volbu stylu a barvy písma,vkládání obrázků,tabulek,souborů ke stažení atd. Za základní vlastnosti systému lze považovat:

- editace obsahu

- publikace obsahu

- přístupová práva k položkám systému

- jazykové verze

- statistiky přístupů

- možnost SEO optimalizace

 

Redakční systémy od Světa firem budou mít všechny tyto vlastnosti a mnohem více. Přesvědčte se sami!

 

Z naší tvorby webových stránek vybíráme:

KV Reality


Datum realizace: prosinec 2009
Klient: KV Reality
URL klienta:
http://www.kvreality.com
O klientovi KV Reality
Pro našeho klienta - realitní kancelář - jsme vytvořili webové stránky, které jsou postaveny na redakčním/realitním systému vytvořeném přesně na míru. Redakční systém díky své administraci zajišťuje pohodlnou a kompletní správu obsahu stránek (texty, foto, správa nemovitostí, aktuality a další...) ve 4 jazycích.  
Chtěli byste mít taky takové nebo třeba úplně jiné webové stránky?? ... kontaktujte nás a všechno ostatní už nechte na nás.
...
tvorba webu
© 2010 Svět Firem.cz - Tvorba webových stránek
CS EN